پیام تبریک رئیس سازمان جوانان هلال احمر به مناسبت روز جوان

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر طی پیامی میلاد حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، متن پیام سید هاشم حسین المدنی، به شرح زیر است: 

بسم الله الرحمن الرحیم

مجموع آحاد ملت و کشور ماموریت دارند انقلابشان را حفظ کنند؛ این وظیفه همه ماست؛ اما جوان پیشران است،  موتور حرکت است. «مقام معظم رهبری»

« دوره جوانی پربارترین و موثرترین دوره زندگی است که نقش مهم و موثری در جامعه دارد، اکنون شرایط جامعه ایجاب می‌کند که برنامه‌های سازنده و مفیدی برای استفاده از نیروی کارآمد جوانان مورد توجه قرار بگیرد. 

جوانان عزیز کشورمان با تفکری خلاق و ذهنی مبتکر، بارها اثبات کرده اند که در کنار مردم اند و برای کمک به ملت جان فدا می‌کنند. آنها در پیشبرد اهداف بشردوستانه و صلح طلبانه هلال احمر با تمسک به توصیه‌های رهبر فرزانه انقلاب؛ در امدادرسانی به حوادث و بحران‌های اجتماعی نقش آفرینی، می‌کنند.

خدمت رسانی فی سبیل الله در اثنای بحران‌ها و حوادث سر لوحه تعلیمات هلال احمر به جوانان مشتاق خدمت به نظام و میهن، است. داوطلبان و جوانان هلال احمر، به ویژه تیم های آموزش دیده سحر که با ارائه حمایت های روانی و اجتماعی به آسیب دیدگان به ویژه کودکان و نوجوانان که تنها با داشتن روحیه و انگیزه‌های بشردوستانه امکان پذیر است ارزشمند و قابل تقدیر است.

ما افتخار می‌کنیم به چنین جوانان متعهد و فداکاری که وقت خود را برای کمک به همنوعان نیازمند کمک صرف می‌کند.  وجود این جوانان؛ ما را برای ادامه انجام وظایف مان امیدوارتر، می سازد.

اینجانب میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را به تمامی جوانان این مرز و بوم و به ویژه جوانان دلاور هلال احمر تبریک و تهنیت عرض می نمایم، و از ایزد منان برای آنها در همه عرصه‌های زندگی آرزوی سلامتی و شادکامی، می‌کنم».

 

مشاهده ۸۲۷
/
۱۴۰۱/۱۲/۱۳- ۱۴:۳۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است