دومین جلسه ویدئو کنفرانس طرح همتا برگزار شد / ثبت نام گروهی دانش آموزان در سامانه هلال من

دومین جلسه بررسی روند اجرایی طرح همتا با حضور سرپرست معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی هلال احمر و معاونان امور جوانان استان‌ها، به صورت مجازی، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، در این جلسه سمیه شیخ محمدی با بیان اینکه، بر اساس طرح همتا هر مربی تربیت 112 دانش آموز را در هر مدرسه بر عهده دارد. افزود: مربیانی که در سامانه خادم ثبت نام کرده اند، می‌توانند در این طرح  شرکت و دانش آموزان مقطع ابتدایی را آموزش دهند.

وی با اشاره به اینکه مربیان موظف هستند،  تا پایان طرح در سال آینده با بچه‌ها همراه باشند و به عنوان سرگروه دانش آموزان را به صورت گروهی در سامانه «هلال من» ثبت نام کنند، افزود: برای دانش آموزان شرکت کننده کارت فیزیکی و الکرونیکی عضویت صادر می‌شود.

شیخ محمدی همچنین با تاکید به اینکه50 در صد از هزینه مربیان  طرح همتا به حساب هلال احمراستان‌ها واریز شده، افزود: مابقی هزینه‌ها نیز تا آخر طرح واریز خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: در اجرای طرح همتا به هم جنس بودن مربیان با دانش آموزان تاکید شده است.

سرپرست معاونت پیش دبستانی و دانش آموزی هلال احمر همچنین یادآور شد: با توجه به نزدیک شدن به چهار شنبه آخر سال  از طریق معاونت آموزشی هلال احمر جزوه‌های آموزش برای مربیان، والدین و دانش آموزان از طریق نامه به استان‌ها ارسال شد.

مشاهده ۱۴۲
/
۱۴۰۱/۱۲/۰۲- ۱۴:۲۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است