مهربان خواهیم ماند... شعار هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان

اولین دوره از اردوهای آموزشی تشکیلاتی تیم های دادرس پیشرفته به میزبانی استان آذربایجان‌شرقی و با حضور دبیرکل جمعیت هلال احمر و رئیس سازمان جوانان خاتمه یافت.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان آذربایجان‌شرقی؛ دکتر سلیمانی دبیرکل جمعیت هلال احمر در آئین اختتامیه اولین دوره از اردوهای دادرس پیشرفته ضمن ابراز رضایت از عملکرد دختران سازمان جوانان در اجرای مانور فرضی پیش از ظهر گفت: دادرسانی که در راستای وظیفه خطیر بشردوستی تلاش میکنند، بسیار باارزش و قابل ستایش هستند چرا که در جهت تسکین آلام بشری که از مهمترین معیارهای انسانیت است؛ می‌کوشند.

دبیرکل هلال احمر افزود: این دوره، یکی از دوره‌های بسیار پرانرژی و بانشاط بود که با نتیجه بسیار عالی توانمندی و فداکاری توام شد و از برنامه‌های کم نظیری بود که در طول خدمتم شاهد آن بودم.

وی ادامه داد: توفیق جوانان در تمامی امور، منتج به این نظریه شده که اگر اکنون سکان دار نظام، جوانان باشند خیلی از مشکلات حل خواهد شد.

سلیمانی تاکید کرد: پس از پیروزی جوانان در دفاع از میهن، همچنان نیز پدیده‌ها و مصداق هایی وجود دارد که در همان مسیر و جریان حرکت کرده‌اند و پیروزی‌های پی در پی حاصل اعتماد به نسل جوان است. در تداوم راه شهید فهمیده‌ها و شهید لندی‌ها اکنون جوانان هلال احمر ناجیان و سفیران صلح در جهان هستند زیرا معامله با خدا و این شجاعت و جسارت در سنین جوانی با الگوسازی شهدا بسیار ارزنده است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اولین دوره دادرس پیشرفته در راستای اهداف جمعیت هلال احمر به دختران که ارزشمندترین سرمایه‌های جمعیت هستند، اختصاص داده شد.

دبیرکل جمعیت هلال احمر اهتمام در راستای تداوم این دوره‌ها را دلیل نشاط، طراوت و تعالی در جمعیت دانست و درگاه ورودی این جمعیت، یعنی سازمان جوانان هلال احمر را بسیار مهم برشمرد.

گل‌فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در آئین اختتامیه اولین دوره از اردوهای آموزشی_تشکیلاتی فرماندهان تیم‌های دادرس پیشرفته اظهار کرد: در آستانه‌ی هفتاد و پنجمین سالگرد تاسیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به پاس ۷۵ سال خدماتی که جوانان در تمامی عرصه‌ها ارائه کردند، بصورتی که هیچ نقطه تاریکی در آن وجود ندارد، شعار امسال "مهربان خواهیم ماند" انتخاب شد.

گل‌فشان ادامه داد: از برکات این دوره که همزمان با هفته‌ی جوان این سازمان مقارن شد و آغاز این طرح در هشتِ هشت شروع شد و در روز میلاد امام حسن عسگری (ع) خاتمه‌ی اولین دوره به وقوع پیوست، به فال نیک میگیریم.

لازم به ذکر است؛ در پایان به دلیل قرار گرفتن در آستانه هفتاد و پنجمین سالروز تاسیس سازمان جوانان با همخوانی سرود رسمی سازمان جوانان این هفته گرامی داشته شد.

مشاهده ۹۰
/
۱۴۰۱/۰۸/۱۲- ۱۰:۲۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است