جمعیت هلال احمر گلستان: در سفر رئیس سازمان جوانان به گلستان مطرح شد:

به زودی آئین نامه عضویت جوانان اعلام خواهد شد/ زوج‌های جوان هلال احمری مهمان امام رضا می شوند

نشست صمیمی رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر و معاون دانشجویی و جوانان با دبیران، اعضای فعال و کارشناسان امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، رئیس سازمان جوانان در این نشست صمیمی‌پس از استماع دغدغه‌ها و صحبت های جوانان حاضر در جلسه گفت: گلستان از گذشته تا به الان عملکرد خوبی داشته است، از همه دغدغه‌های شما باخبریم و برای رفع آن‌ها پیگیری می‌کنیم.

 

دکتر گل فشان در خصوص تیم های سحر بیان کرد: اعضای سحر تیم های عملیاتی جوانان هلال احمر در حوادث ماه‌های همچون متروپل و زلزله آذربایجان در کنار امدادگران حضور موثر داشتند و مورد تشویق دکتر کولیوند قرار گرفتند. همچین طرح دادرس از طرح های موفق سازمان جوانان است. توافق نامه ای با آموزش و پرورش امضا شده که براساس آن همه ی دانش آموزان عضو هلال احمر می‌شوند.

 

وی ادامه داد: به زودی آئین نامه عضویت اعلام و پس از آن اعضای جوانان رتبه بندی خواهند شد. امیدواریم با همت شما جوانان مشکلات را یکی پس از دیگری پشت سر بگذاریم.

 

رئیس سازمان جوانان با اشاره به خدمات و زحمات جوانان در سال های اخیر بیان کرد: زوج‌های جوان هلال احمری که در دو سال اخیر پیوند آسمانی خود را بسته اند مهمان امام رضا (ع) خواهند شد.

 

معاون دانشجویی و جوانان سازمان هم در ادامه گفت: نفس آموزش در طرح دادرس بسیار حائز اهمیت است و آموزش مهارت های امدادی و خودامدادی دانش آموزان از خدمات شایسته هلال احمر در مدارس است.

 

دکتر سید علی منیری با اشاره به اینکه جوانان گلستانی نیروهای انسانی با ویژگی‌های ممتاز هستند افزود: کار فرهنگی را باید جدی گرفت و نگاهمان را باید به مسائل فرهنگی اصلاح کنیم و کمک‌کنیم فاصله میان نسل ها کم شود‌.

مشاهده ۴۰
/
۱۴۰۱/۰۷/۲۰- ۱۲:۲۹
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است