قدردانی هلال احمر گلستان از نفر چهارم کنکور سراسری ریاضی

در مراسمی با حضور مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان و عضو گلستانی شورای عالی جمعیت هلال احمر از امیرهمایون شریفی زاده رتبه چهارم کنکور علوم ریاضی ۱۴۰۱ و خانواده او قدردانی شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، در این مراسم قاسم غریب آبادی گفت: کنکور در کشور ما به عنوان یک نماد موفقیت برای دانش آموزان است و فرزندی که به این موفقیت دست پیدا می‌کند مسیر سختی را گذرانده است و اینکه یک دانش آموز از استان گلستان به این موفقیت دست پیدا کرده و نام گلستان را در کشور مطرح کرده جای قدردانی دارد و ما باید سعی کنیم قدردان این فرزندان و خانواده‌های آن‌ها باشیم و هم با تشویق آنها برای سایر فرزندان الگوسازی کنیم.
 
مدیرعامل جمعیت هلال احمر گلستان افزود: همه ما و هم هلال احمر به عنوان یک سازمان مردم نهاد و نیز سایر دستگاه‌ها وظیفه داریم کمک کنیم تا امثال امیرهمایون شریفی زاده در ادامه مسیر برای کسب علم و پیشرفت کشور دغدغه ای نداشته باشند.
 
حمیدرضا آقاملایی عضو گلستانی شورای عالی جمعیت هلال احمر نیز در ادامه گفت: هلال احمر یک سازمان صلح طلب است و به عنوان پیشانی خدمت رسانی در دنیا مطرح است و در کشور ما شناسنامه معتبری دارد و همه این لباس را به لباس مقدس خدمت رسانی می‌شناسند. ما وظیفه داریم فرزندان نخبه استان را مطرح کنیم و از آنها حمایت کنیم.
 
امیرهمایون شریفی زاده جوان نخبه گلستانی نیز در این نشست گفت: از اینکه امروز لباس هلال احمر را به تن کردم به خودم می‌بالم و دوست دارم همیشه با هلال احمر در ارتباط باشم.
 
در پایان برنامه، این جوان موفق گلستانی با پوشیدن لباس هلال احمر عضو افتخاری سازمان جوانان هلال احمر شد.

تصاویر

مشاهده ۶۲
/
۱۴۰۱/۰۵/۳۰- ۲۰:۴۰
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است