حضور پر شور جوانان هلال احمر گلستان در اجرای طرح های فرهنگی و بشردوستانه ماه محرم

یک بار دیگر ماه محرم فرا رسید و عاشقان حضرت سید الشهدا علیه السلام و جوانان هلال احمر استان گلستان امسال به گرامیداشت مقام سید و سالار شهیدان و یاران با وفایش پرداختند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان گلستان؛ فاطمه میرزاحسینیان با تسلیت فرا رسیدن ایام حزن و ماه محرم از سیاه پوشی مرکز امور جوانان هلال احمر خبر داد و اظهار کرد: همزمان با فرا رسیدن ماه محرم اعضای جوانان همچون سنوات گذشته، با شور و شعور حسینی به ابراز ارادت به خاندان کرامت پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان گفت: #هر جوان هلال احمری یک خادم حسینی و #ما ملت امام حسینیم با همین عناوین در شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی آغاز به کار کرد.

وی افزود: اعضای کانون جوانان هلال احمر اقدام به سیاه پوشی شعب خود کردند و با برپایی ایستگاه‌های صلواتی و ایستگاه‌های سلامت به کنترل فشارخون و تب سنجی عزاداران حسینی در شب های محرم پرداختند.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان گلستان تصریح کرد: در این ایام با توجه به شیوع کرونا، جوانان در هیات‌ها اقدام به ارائه خدماتی همچون؛ تب سنجی، غربالگری و ضدعفونی مکان‌ها قبل و بعد از مراسم می‌کنند و ارائه توصیه‌های بهداشتی به مردم و رعایت نکات زیست محیطی از دیگر اهداف این طرح است.

تصاویر

مشاهده ۵۴
/
۱۴۰۱/۰۵/۱۲- ۱۳:۱۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است