کاربینی میدانی طرح دادرس در ۲۰۸ کانون دانش آموزی گلستان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان گفت: طرح کاربینی عملیاتی طرح دادرس با حضور نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر گلستان، معاون پرورش و تربیت بدنی آموزش و پرورش استان در گرگان، افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر گلستان، فاطمه میرزاحسینیان، معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر گلستان گفت: پیش بینی می‌شود با اجرای این طرح در ایام تابستان و اوقات فراغت نوجوانان ۲۰۸  مدرسه استان که دارای کانون دانش آموزی هستند و در قالب طرح دادرس فعالیت داشتند در طرح کاربینی شرکت کنند.
 
وی گفت: طرح کاربینی یکی از طرح های بسیار مهم و کلیدی سازمان جوانان محسوب می‌شود، دانش آموزان پس از فراگیری آموزش های کمک های اولیه و مهارت های داوطلبی به صورت تئوری و عملی با فعالیت های مرکز کنترل و هماهنگی عملیات استان( EOC)، تجهیزات امدادی، اصول و فنون امدادونجات‌ و‌ ... آشنا شده و در پایان گواهی آموزشی ۶ ساعته دریافت کنند.
موسی کابلی معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش گلستان نیز در افتتاح طرح کاربینی میدانی برنامه ملی دادرس، گفت:  فراگیری آموزش های اصولی دادرس و کمک های اولیه به دانش آموزان در شرایط بحرانی و هنگام حادثه بسیار کمک می‌کند و اجرای این طرح یکی از کاربردی ترین طرح هایی است که در ایام تابستان و اوقات فراغت دانش آموزان باعث افزایش نشاط اجتماعی آن‌ها می‌شود.
 
 

تصاویر

مشاهده ۴۴
/
۱۴۰۱/۰۴/۰۵- ۱۰:۱۴
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است