ارائه خدمات امدادی و بشردوستانه تیم های سحاب به 130 هزار گردشگر

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات امدادی و بشردوستانه اعضای جوان تیم های سحاب به 130 هزار گردشگر در سراسر کشور در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان با اشاره به فعالیت تیم های 2 نفره سحاب در ایام نوروز در مناطق گردشگری پرتردد و پرخطر بیان کرد: از ابتدای اجرای بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان به مسافرین نوروزی تا کنون 130 هزار گردشگر در سراسر کشور از خدمات امدادی و بشردوستانه تیم های سحاب بهره مند شدند.

وی با اشاره به استقرار تیم های سحاب در مناطق آسیب پذیر و پر تردد محدوده‌های ساحلی، سیاحتی و فرهنگی افزود: ارائه خدمات امدادی، ایمنی، سلامتی، آموزشی، فرهنگی و زیست محیطی توسط تیم های سحاب انجام می‌شود.

گل فشان با اشاره به فعالیت تیم های سحاب به صورت سیار خاطرنشان کرد: ارائه هشدارهای ایمنی به مسافرین در خصوص مناطق پرخطر و نقاط آسیب پذیر، مشارکت در غربالگری و سنجش سلامت مسافرین نوروزی، نصب علائم هشدار ایمنی و امدادی دراماکن و معابر پرخطر، ارائه خدمات بشردوستانه زیست محیطی پیشگیرانه و اجتماع محور و هم چنین ارائه خدمات امداد وکمک های اولیه به مسافران از جمله فعالیت های اعضای جوانان تیم سحر است.

لازم به ذکر است بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشردوستانه سازمان جوانان به مسافرین نوروزی از 25 اسفندماه 1400 آغاز و تا 13 فروردین ماه جاری ادامه دارد.

 

 

 

 

مشاهده ۶۸
/
۱۴۰۱/۰۱/۱۱- ۰۸:۲۷
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است