پیوستن بیش از 222 هزار گردشگر به پویش ملی بهرفت

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از اجرای طرح بهبود رفتارهای ترافیک ساز در ایام نوروز خبر داد و گفت: از ابتدای شروع طرح ملی خدمات بشردوستانه تا کنون بیش از 222 هزار گردشگر و مسافر با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوستند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان گفت: پویش ملی بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیک ساز) با شعار "نوروز 1401 سفر مسئولانه در قرن جدید، قرن امید" در تمام پست های نوروزی خدمات بشردوستانه در ایام نوروز در حال برگزاری است.

وی افزود: این طرح از طریق ارتباط چهره به چهره با رانندگان وسایل نقلیه مراجعه کننده به پست­های نوروزی،  تشویق آنان به مطالعه و امضای میثاق­نامه جهت پیوستن به پویش؛ و تعهد به اجرای مفاد آن در طول سفر برای مسافرین نوروزی معرفی می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شروع طرح نوروزی از مورخ 25 اسفندماه 1400 تا هفتم فروردین ماه سال جاری 222 هزار و 421 نفر با امضای میثاق نامه به پویش ملی بهرفت پیوستند.

گل فشان با اشاره به بهره گیری از ظرفیت افراد شاخص و مطرح جامعه (هنرپیشگان، بازیگران سینما و تلویزیون، مسئولین سیاسی و اجتماعی ، شخصیت­های فرهنگی و علمی و شخصیت­های ورزشی) در پیوستن به پویش بهرفت تصریح کرد: ترویج و ارتقاء فرهنگ ایمنی و سلامت مسافرین و پیشگیری از تصادفات از اهداف بسیار مهم اجرای این پویش است.

 

 

مشاهده ۴۶
/
۱۴۰۱/۰۱/۰۸- ۲۲:۴۶
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است