بهره مندی بیش از 2 میلیون گردشگر از خدمات بشردوستانه پست های نوروزی هلال احمر

ظهر امروز رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر گفت: از ابتدای اجرای بیست و دومین دوره طرح ملی خدمات بشردوستانه سفرهای نوروزی تا کنون هشتم فروردین ماه جاری 2 میلیون و 300 هزار گردشگر از خدمات بشردوستانه این طرح بهره مند شدند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد گل فشان در جلسه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر بیان کرد: با توجه به افزایش سفرهای نوروزی و تغییرات آب و هوایی درایام نوروز باعث وقوع مشکلاتی برای مسافرین شد که با مدیریت بسیار خوب ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی این مشکلات برطرف شد.  

وی با اشاره به فعالیت بخش های مختلف سازمان‌های جوانان، امدادونجات و داوطلبان در ایام نوروز خاطرنشان کرد: در حوزه جوانان بیش از 2 میلیون و 300 هزار نفر از خدمات بشردوستانه سازمان جوانان بهره مند شدند

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص افزایش امید و نشاط اجتماعی در جامعه افزود: پست های نوروزی سازمان جوانان با شعار ایمنی، سلامت و نشاط اجتماعی با اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و آموزشی به مسافرین خدمات شادی آفرین ارائه می دهند.  

وی با اشاره به وجه تمایز خدمات جمعیت هلال احمر با سایر دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات نوروزی تصریح کرد: خدمات امدادی و بشردوستانه جمعیت هلال احمر توسط اعضای داوطلب این نهاد مردمی و بین المللی ارائه می‌شود.

گل فشان با اشاره به توزیع ماسک و مایع ضدعفونی در پست های نوروزی افزود: اعضای جوانان در قالب بروشورهای آموزشی، بازی‌های کودکانه و هشدارهای چهره به چهره مسافران را به توصیه‌های ایمنی و بهداشتی پیشگیری از کرونا دعوت کردند.

 رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با اشاره به ارائه آموزش های همگانی در پست های نوروزی اظهار داشت: این آموزش ها برای رده‌های سنی مختلف به مسافرین نوروزی ارائه می‌شود.

گل فشان با اشاره به اقدامات بسیار موثر سازمان امدادونجات در سفرهای نوروزی افزود: نیروهای امدادی با تمام قدرت در کنار سایر دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات نوروزی به مسافرین و گردشگران خدمات امدادی ارائه می دهند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: در همه استان‌ها همکاری بسیار خوبی بین جمعیت هلال احمر و سایر دستگاه‌های عضو ستاد تسهیلات نوروزی وجود دارد که ان شاء الله تا پایان طرح این خدمات به شایستگی به مسافران ارائه خواهد شد.

 

تصاویر

مشاهده ۵۸
/
۱۴۰۱/۰۱/۰۸- ۲۰:۴۲
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است