ارتقا و ساماندهی کتابخانه های سازمان جوانان هلال احمر در دستور کار قرار گرفت

جلسه ساماندهی کتابخانه های سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور، با حضور دکتر محمد گل فشان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، جلسه ساماندهی کتابخانه‌های سازمان جوانان هلال احمر، 8 تیرماه 1400، با حضور معاون امور جوانان استان زنجان و رئیس اداره دانشجویی هلال احمر برگزار شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در این جلسه با اشاره به اینکه در همه استان‌ها و شهرستان‌های بزرگ کشور، کتابخانه‌های سازمان جوانان هلال احمر فعال هستند، افزود: 10 کتابخانه به شیوه مدرن اداره می‌شود و بیشتر از 50 هزار جلد کتاب برای مطالعه جوانان دارند .

دکتر محمد گل فشان افزود: در سال های گذشته به روز ترین کتاب ها در کتابخانه‌های سازمان جوانان هلال احمر موجود بود و اعضا می‌توانستند به صورت رایگان مطالعه و استفاده کنند.

وی گفت: با توجه به اینکه، اکنون با کمبود منابع مالی مواجه هستیم، باید از توان خیران و نیکوکاران برای سرمایه گذاری در این زمینه و ارتقا کتابخانه‌های سازمان جوانان هلال احمر در کشور استفاده کنیم.

رئیس سازمان جوانان هلال احمر گفت: یکی از جاهایی که اعضا به خصوص دانش آموزان کم برخوردار می‌توانند مراجعه و استفاده کنند، کتابخانه‌هاست بویژه در ایام منتهی به کنکور، که هر ساله تعداد زیادی از مراجعه کنندگان نیز با رتبه‌های خوب قبول می‌شوند، امسال مصمم شدیم تا کتابخانه‌ها را رونق دهیم.

گل فشان به جمع آوری اطلاعات جامعی از کتابخانه‌های کل کشور تاکید کرد، و افزود: با جمع آوری اطلاعات کتابخانه‌ها و به روز  شدن آنها، مخاطبان خود را از دست نخواهیم داد.

 

مشاهده ۶۵
/
۱۴۰۰/۰۴/۰۹- ۱۴:۵۵
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است