حضور بیش از 11 هزار و 520 نفر از اعضای هلال احمر جهت نظارت های بهداشتی در حوزه های اخذ رای

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: 10 هزار و 467 شعبه اخذ رای، تحت پوشش خدمات اعضای داوطلب و کارکنان هلال احمر، در قالب طرح «حامیان سلامت» قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان، امروز،30 خرداد، در جلسه شورای معاونان سازمان گفت: با اجرای طرح «حامیان سلامت» برای فعالیت داوطلبانه اعضای هلال احمر در حوزه‌های انتخاباتی ، 11 هزار و 528 نفر از اعضا و پرسنل سازمان جوانان به شعبه‌های اخذ رای اعزام شدند.

 رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: این طرح با توجه به تاکید های مکرر رهبر معظم انقلاب برای تامین سلامت مردم، و همچنین به درخواست وزارت کشور جهت نظارت و اجرای پروتکل های بهداشتی در شعب اخذ رای در سراسر کشور و همچنین ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری بر مبنای حمایت بهداشتی از رای دهندگان اجرا شد.

دکتر گل فشان گفت: در برگزاری انتخابات 28 خرداد 1400، برای بیماران مبتلا به کرونا نیز 31 صندوق رای در نظر گرفته شد و توسط اعضای داوطلب سازمان جوانان هلال احمر خدمات مورد نیاز و توصیه‌های بهداشتی را دریافت کردند.

وی با بیان اینکه با شیوع بیماری کرونا، ناظران بهداشتی هلال احمر در طرح های آمران سلامت و ناظران سلامت همیشه و همه جا در خدمت مردم بودند و خواهند بود، افزود: اعضای داوطلب و جوانان هلال احمری در انتخابات یک بار دیگر ثابت کردند که پشتوانه عظیم مردمی هستند. 

وی در پایان ضمن تقدیر از مشارکت کنندگان در طرح  حامیان سلامت یادآوری کرد: اعضای جمعیت هلال احمر در اجرای این طرح خدماتی از قبیل ضد عفونی کردن شعب اخذ رای، تذکر شفاهی جهت رعایت فاصله گذاری اجتماعی و ضد عفونی کردن دست رای دهندگان انجام دادند.

 

 

 

مشاهده ۴۲
/
۱۴۰۰/۰۳/۳۰- ۱۰:۳۱
/
متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است