دیدار جوانان هلال احمر قزوین با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی

نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به مناسبت فرا رسیدن هفته جهانی صلیب سرخ و هلال احمر در نشستی صمیمی با کارکنان و اعضای جمعیت هلال احمر استان قزوین شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ لطف‌اله سیاهکالی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته هلال احمر و صلیب سرخ و همچنین گرامیداشت یکصدمین سالگرد تأسیس جمعیت هلال‌احمر با حضور در نمازخانه هلال احمر استان با مدیران، پرسنل، کارکنان و اعضای جوانان، داوطلبان و امدادگران این جمعیت دیدار و گفتگو کرد.

حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در این نشست ضمن گزارشی از اقدامات و فعالیتهای جمعیت هلال احمر در سطح استان و تشریح دغدغه ها و چالش های پیش روی، اظهار داشت: یکی از طرح های بسیار خوب هلال احمر استان، ایجاد خانه های هلال در استان است.

وی در ادامه به تشریح فعالیت های جوانان بشردوست این جمعیت پرداخت و طرح جشنواره سفیران بشردوستی و جشنواره رفیق خوشبخت ما را به طور مبسوط تبیین کرد.

آصفی همچنین نقش ترویجی جوانان را در رفتارهای نوع دوستانه و مهرگستری را در جامعه بسیار موثر و سودمند دانست .

لطف‌اله سیاهکالی نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در مجلس شورای اسلامی نیز در این دیدار، ضمن تبریک روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر و همچنین یکصدمین سالگرد تأسیس جمعیت هلال‌احمر به همه داوطلبان، امدادگران، نجاتگران، جوانان و کارکنان خدوم جمعیت هلال احمر استان، اظهار داشت: بی شک تلاش کارکنان و اعضای هلال احمر که گمنام و بی منت فعالیت می کنند با هیچ معیار مادی و دنیوی قابل ارزش گذاری نیست و اجر بسیار بالایی در درگاه خداوند منان دارد.

قابل ذکر است؛ سیاهکالی در این نشست به سوالات جوانان نیز پاسخ داد .

کلمات کلیدی
رابط خبری قزوین
تهیه کننده:

رابط خبری قزوین

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *