توزیع 500 پرس غذای گرم میان نیازمندان بوشهر

معاون امور جوانان بوشهر گفت: 500 پرس غذای گرم در بین نیازمندان استان بوشهربه مناسبت عید غدیر توزیع شد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛  آمنه غریبی100 بسته کمک معیشتی به همت مراکز امور جوانان و خیرین شهرستان عسلویه تهیه و به مناطق محروم ارسال شد.

غریبی گفت: عید سعید غدیر خم یکی از بزرگترین اعیاد مسلمانان است، و یکی از سنت‌های حسنه در این عید بزرگ که روایات مهمی در باره آن نقل شده سنت غذا دادن به افراد یا همان اطعام مومن است.

 طبخ طعام غدیر و توزیع میان خانواده های نیازمند استان

معاون امور جوانان استان بوشهر گفت: همزمان با عید بزرگ ولایت عید غدیر طبخ طعام ویژه نیازمندان در شهرستان های جم، دیر، کنگان تهیه و توسط مرکز امور جوانان توزیع شد.

غریبی با اشاره به اینکه کار بسیار ارزشمندی در این روز مبارک توسط مرکز امور جوانان شهرستان انجام شده است.  افزود: طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده در روز عید سعید غدیرخم با مشارکت خیّران و جوانان سازمان 400 پرس غذای گرم توسط مرکز امور جوانان در میان نیازمندان توزیع شد.

 ایستگاه صلواتی جوانان روستای فاریاب و شهرستان دیر 

معاون امور جوانان بوشهر گفت: اعضا کانون روستایی بخش فاریاب به مناسبت عید سعید غدیر خم ایستگاه صلواتی دائر کردند.

آمنه غریبی با اشاره به فعالیت های فرهنگی مذهبی عید ولایت در سراسر استان افزود: مسئله غدیر و ولایت از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار است، در این روز راه و رهبر برای مردم و سرنوشت امت اسلامی تعیین شد، اهمیت غدیر به مسئله حکومت و ولایت است، اساسی‌ترین مسئله در اسلام ولایت و حکومت است، اگر حکومت و ولایت نبود مسئله غدیر اهمیت پیدا نمی‌کرد.

وی با اشاره به برپایی ایستگاه صلواتی در روستا فاریاب شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: با توجه به دستورالعمل های بهداشتی، کلیه موارد شیوه نامه های ستاد ملی کرونا مبنی بر رعایت همه جانبه این دستوالعمل ها در اجرای این برنامه رعایت شده است.

همزمان با فرارسیدن عید بزرگ ولایت و امامت و جوانان هلال احمر با برپایی ایستگاه صلواتی در شهر و روستا خود از محبان اهل بیت پذیرایی کردند.

 غریبی افزود:  یستگاه صلواتی با رعایت کلیه شیوه نامه های بهداشتی و دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا برپا شد.

رابط خبری  بوشهر
تهیه کننده:

رابط خبری بوشهر

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *