مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خبر داد؛

اعزام 2 تیم سحر به مناطق زلزله زده هرمزگان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر هرمزگان گفت: 2 تیم ۵ نفره سحر از شهرستان بندرخمیر به همراه نیروهای عملیاتی دقایقی پس از وقوع زلزله شب گذشته در این شهرستان، به منطقه، اعزام شدند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مختار سلحشور با اشاره به اینکه زمین لرزه ای به بزرگی ۶.۱ ریشتر ساعت ۲:۰۲ بامداد امروز 11 تیر، حوالی بندرخمیر را لرزاند،  گفت: در هفته های اخیر زلزله های متعددی هرمزگان را تحت تاثیر قرار داده است که شدیدترین آن بامداد شنبه در روستای سایه خوش رخ داد که متاسفانه در پی این حادثه ۵ نفر نیز جان باختند.
وی پس از ارزیابی میزان خسارات در روستاهای آسیب دیده زلزله زده بر لزوم تسریع در روند امدادرسانی، اسکان اضطراری مردم و انجام کمک های اولیه روانشناختی و حمایت های روانی در این مناطق تأکید کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر استان هرمزگان بر اهمیت فعالیت تیم سحر در روستاهایی که بیشترین آسیب را در حادثه دیده اند از جمله سایه خوش و کناردان اشاره کرد و افزود: اکنون تیم های سحر در حال خدمت رسانی به مردم آسیب دیده هستند، و کار اسکان موقت زلزله زد گان، توزیع مواد غذایی و کمک رسانی به مردم زلزله زده صورت گرفته است.
کلمات کلیدی
مرضیه ساحلی زادگان
تهیه کننده:

مرضیه ساحلی زادگان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *