برپایی ایستگاه ضدعفونی دست ها در بوشهر

معاونت امور جوانان از اجرای برنامه های ویژه میلاد امام کاظم (ع) با حضور اعضاء جوانان استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ آمنه غریبی از برپایی ایستگاه ضدعفونی در محل برگزاری مراسم جشن میلاد امام کاظم علیه الاسلام خبر داد.

 غریبی افزود: با توجه به شیوه نامه های ابلاغی از سوی ستاد مبارزه با کرونا. ، داوطلبین این جمعیت با حضور در محل برگزاری مراسمات به نظارت و اجرای هرچه بهتر این دستورالعمل ها اقدام کردند.

وی گفت: در هر تجمعی چه جشن و چه دیگر مراسم ها خطر شیوع و انتقال گسترده ویروس وحود دارد لذا موضوع پایش سلامت و ضدعفونی محل برگزاری، اجرای دقیق شیوه نانه های بهداشتی می تواند در کنترل همه گیری نقش مهمی ایفا کند.

معاون امور جوانان با اشاره به برپایی ایستگاه ضدعفونی در محل برگزاری مراسم میلاد امام موسی کاظم (ع) خاطرنشان کرد: جوانان هلال احمر همواره برای یاری رسانی در امر اجرای پروتکل های بهداشتی همچون گذشته آماده بوده است.

وی در پایان ضمن تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی و قرنطینه های خانگی یادآور شد: بخش عمده ای از شکست این ویروس و همچنین عبور از این پیک خطرناک بعد از مراقبت و رعایت دستورالعمل ها ، موضوع در خانه ماندن و پرهیز از تردد های غیرضروری می باشد که امیدواریم به زودی از این مرحله نیز عبور کنیم.

برپایی جشن مجازی با توزیع پوستر و تصاویر مذهبی در فضای مجازی

به همت مراکز امور جوانان  استان همزمان با فرارسیدن میلاد امام موسی کاظم (ع) جشن مجازی برگزار شد.

 غریبی با اشاره به محدودیت های شدید کرونایی و تغییر رنگ سراسر کشور از برگزاری جشن به صورت مجازی با توزیع پوستر ها، تصویر، نماهنگ و غیره  ... توسط داوطلبان این سازمان خبرداد، و افزود: یکی از قابلیت های مفید فضای مجازی انجام فعالیت ها و برنامه های اعضای داوطلب به صورت مجازی است.  

وی در آستانه فرارسیدن ایام محرم نیز خاطرنشان کرد: اگر در ایام محرم نیز مشکلات کرونایی و محدودیت ها ادامه دار باشد از همین بستر فضای مجازی استفاده خواهیم کرد.

توزیع بسته های معیشتی به مناسبت میلاد امام موسی کاظم (ع)

معاون امور جوانان بوشهر گفت: همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد حضرت هفتمین اختر تابناک امامت و ولایت 200 بسته معیشتی  بین نیازمندان توزیع شد.

 غریبی  با اشاره به توزیع بسته های معیشتی افزود: در راستای عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر کمک به اقشار آسیب پذیر از ویروس کرونا اقدام به توزیع بسته های معیشتی، مواد ضدعفونی، ماسک و بسته های غذای گرم در مناسبت ها اعیاد و در آستانه ماه محرم توزیع می شود.

 معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان درخصوص توزیع بسته های معیشتی خاطرنشان کرد: از زمان شیوع ویروس کرونا در سطح استان و شهرستان و در راستای تحقق بخشیدن به منویات رهبر انقلاب تاکنون بیش از  هزار بسته معیشتی، اقلام بهداشتی، ماسک در بین نیازمندان شهرستان ها توزیع کرده است.

کلمات کلیدی
رابط خبری  بوشهر
تهیه کننده:

رابط خبری بوشهر

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *