مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان هرمزگان خبر داد:

همه با هم جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی

اعضای کانونهای جوانان استان هرمزگان در راستای حفظ و احیای منابع طبیعی و نقش بی بدیل درخت در حیات انسان ها و سلامتی زندگی و اهمیت آن در آموزه های فرهنگی به مناسبت هفته منابع طبیعی در پویش "درخت برای زندگی" مشارکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان هرمزگان؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اظهار داشت: اعضای کانونهای جوانان استان هرمزگان در راستای حفظ و احیای منابع طبیعی و نقش بی بدیل درخت در حیات انسان ها و سلامتی زندگی و اهمیت آن در آموزه های فرهنگی به مناسبت هفته منابع طبیعی در پویش "درخت برای زندگی"  مشارکت نمودند.
 
با توجه به تاکیداتی هم که از سوی مقام معظم رهبری در ارتباط با توسعه و حفظ فضای سبز و جنگل کاری بارها مطرح شده است، مختار سلحشور بیان داشت: وظیفه ما مقابله با بیابانزایی و توسعه مشارکت مردمی و اجرای طرحهای مرتعداری است.
 
سلحشور گفت: شعار هفته منابع طبیعی امسال نیز《همه با هم جهاد برای حفاظت از منابع طبیعی》قرار داده شده است، که وظیفه همه ما احیا، توسعه و بهرهبرداری بهینه از منابع طبیعی و صیانت از انفال است که با تمام توان در راستای این وظیفه مهم سازمانی حرکت می کنیم.
 
 
و در پایان سلحشور هفته منابع طبیعی را بهترین فرصت جهت ایجاد فرهنگ حفظ و توسعه این منابع ارزشمند خدادادی دانست.
کلمات کلیدی
رابط خبری هرمزگان
تهیه کننده:

رابط خبری هرمزگان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *