همه با هم برای حفاظت از منابع طبیعی/ جوانان مازندرانی در طرح ملی نهضت سبز 15585 نهال کاشتند

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران از اجرای طرح ملی نهضت سبز با حضور اعضای کانون های جوانان در سطح شعب استان خبر داد.

 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران، لیلی احمدی با اعلام این خبر گفت: این طرح در راستای اهداف و برنامه های بشردوستانه جمعیت هلال احمر از جمله حفظ کرامت انسانی، تامین سلامت انسان ها و جامعه  به منظور حفظ و احیای منابع طبیعی و محیط زیست و با شعار " همه با هم برای حفاظت از منابع طبیعی " و با راهبرد " افزایش پوشش گیاهی ، کاهش آثار حوادث طبیعی " در سطح شعب استان اجرا شد. 
معاون امورجوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در خصوص چگونگی اجرای طرح در استان بیان کرد: این طرح با هماهنگی اداره کل منابع طبیعی و با حضور فرمانداران ومسئولین شهرستانی  بصورت برنامه های متنوع از جمله پاکسازی جنگل، برگزاری مسابقه و رقابت بین اعضا درتعداد کاشت نهال، تهیه پوسترهای اطلاع رسانی، توزیع کیسه زباله و ....  در کانون های گوناگون جوانان برگزار شد.
احمدی در پایان با اشاره به استقبال جوانان از اجرای این طرح گفت: از تاریخ 15 اسفند ماه 1399 لغایت 13/1/1400  تعداد 15585 اصله نهال توزیع و توسط اعضای جوانان، درکانون های مختلف کاشته شده است.
کلمات کلیدی
رابط خبری  مازندران
تهیه کننده:

رابط خبری مازندران

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *