رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

مهترین فعالیت سازمان کنترل و شکست کرونا بوده است

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر: مهمترین فعالیت سازمان کنترل وشکست کرونا توسط اعضاء جوانان بوده است.

   دکتر محمد گل‌فشان در گفتگو با روابط عمومی جمعیت هلال  احمر استان مرکزی گفت: در سال ۱۴۰۰با توجه به  فراز و نشیبهای که در سال ۱۳۹۹ داشته ایم یکی از مهترین فعالیتهای سازمان کمک در کنترل و شکست بیماری کرونا بوده و با فروکش شدن این  بیماری  اردوها در اردوگاههای جمعیت هلال احمر که در این مدت مورد بازسازی قرار گرفته و اردوهای کویرنوردی و جنگل نوردی برای اعضای جوانان برگزار خواهدشد.
 
رئیس سازمان جوانان جمعیت  هلال احمر اظهار داشت:از موضوعات مهم وحائز اهمیت بحث   المپیاد ورزشی میباشد که بعدازسالها  ورزش از حوزه جوانان خارج شده مجددفعالیتهای ورزشی به سازمان  جوانان واستانها باز خواهدگشت وامیدوارهستیم با این فعالیتها شادابی ونشاطی که دراعضا جوانان وجود دارد  دوچندان شود.
 
وی با بیان اینکه جوانان هلال احمر به صورت داوطلبانه در اجرای طرح ها مشارکت داشته‌اند، عنوان کرد: با توجه به اینکه برنامه ریزی منظمی برای جذب اعضا در سال ۱۴۰۰ انجام شده و هراستان رصد میشود ، اعضاجوان بعداز آموزشها با مجموعه سازمان جوانان پیوند خوبی خواهند داشت  ضمن اینکه چند تفاهم نامه را در سال ۹۹ صحبت کرده ایم که  در ابتدای سال ۱۴۰۰ به امضا برسانیم که خبرهای خوبی برای اعضا جوانان  است.
 
این مقام مسئول تصریح کرد: تیم‌های داوطلبانه جمعیت هلال احمر با مشارکت در اجرای طرح شهید حاج قاسم  سلیمانی در سراسر کشور  خوش درخشیدند و برگ زرین دیگری در دفتر سازمان جوانان رقم زده شد و اعضاء جوانان بیش ازپیش  دیده شدند. 
 
گل‌فشان عنوان کرد: امیدوار هستیم که با اجرای برنامه ها وفعالیتهای موثر که در راستای بحث مهارت زندگی و سایر مهارتها وجود دارد  شور و اشتیاق دوباره بین اعضا ایجاد شود. 
 
وی  افزود: بحث کارآفرینی  به طور جدی در حال  پیگیری میباشد وصحبتها ورایزنیهای مناسبی در این خصوص صورت گرفته که اگر به اجرا در آید میتوانیم خبرهای خوبی در حوزه های مختلف از جمله کارآفرینی برای اعضاجوانان  داشته باشیم.
کلمات کلیدی
رابط خبری مرکزی
تهیه کننده:

رابط خبری مرکزی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *