دیدار رئیس سازمان جوانان هلال احمر با استاندار قزوین / سازمان جوانان نهادی مهم در کمک به کاهش آسیب های اجتماعی است

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر در سفر به قزوین با استاندار استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ دکتر محمد گل فشان رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور 23 تیر ماه با  هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین دیدار و گفتگو کرد.

دکتر گل فشان در این دیدار اظهار کرد: خوشبختانه همراهی بسیار خوبی در استان قزوین وجود دارد و مجموعه هلال احمر پشتوانه بسیار قوی به عنوان مدیریت بحران در استان دارد که به موفقیت ها کمک کرده است.

وی بیان کرد: جمعیت هلال احمر صندوقچه ذخیره ای برای دستگاه های اجرایی در حوادث است و طرح آمران، ناظران و حامیان سلامت در ایام بیماری کرونا بسیار موفق بوده و در خصوص واکسیناسیون هم همکاران این جمعیت  همراه و همیار وزارت بهداشت هستند، و امیدواریم حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد.

گل فشان بیان کرد:  یکی از بهترین حوزه های جوانان در سطح کشور در استان قزوین است و با غنای فرهنگی بسیار بالایی دارد می توان کارهای مهمی را عملیاتی کرد.

وی ضمن تقدیر از همکاران استان قزوین گفت: امیدواریم این ارتباطات و غنای فرهنگی کمک حال جوانان باشد و از آنجا که همه موضوعات و آسیب های اجتماعی حوزه جوانان به صورت زنجیروار به هم مربوط هستند جوانان استان با حمایت های استاندار بتوانند روند روبه رشدی را تجربه کنند.

هلال احمر یک ظرفیت بی بدیل است 

استاندار قزوین نیز در این دیدار اظهار کرد: سازمان جوانان با فعالیت های گسترده ای که دارد از نهادهای موثر و مهم است که می تواند به کاهش آسیب های اجتماعی کمک کند.

وی افزود: سازمان جوانان خوشبختانه به دلیل فراگیری و گستردگی خود توانسته بین مردم محبوب و مورد اعتماد باشد و به واسطه عملکرد مطلوب همیشه مورد توجه بوده و جوانان بسیار زیادی در بخش های مختلف آن فعالیت می کنند و یک ظرفیت بزرگ برای جمعیت هلال احمر است.

استاندار قزوین بیان کرد: عمق ارتباط سازمان جوانان با مردم می تواند به موفقیت در کارها کمک کند و باور داریم که جمعیت هلال احمر به عنوان پل ارتباطی بین مردم ظرفیت بسیار مهمی در عرصه اجتماعی است و فرصت بسیار مهمی برای کشور و نظام محسوب می شود که می توان از این ظرفیت برای اعتماد سازی و ارتباط با جامعه استفاده کرد.

جمالی پور یادآور شد: جمعیت هلال احمر کشور یک ظرفیت بی بدیل است که باید در اعتماد سازی از آن بهره بگیریم.

وی افزود: در مسیر اجرای پروژه پایگاه انجیلاق اگر بیمارستان تروما هم احداث شود اقدام خوبی است که با کمک وزارت بهداشت و استفاده از امکانات می توانیم از هم افزایی دستگاه ها استفاده کنیم.

راه اندازی پایگاه امدادی انجیلاق

در ادامه  این دیدار حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین  نیز با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در استان اظهار کرد: با توجه به معین بودن استان قزوین برای پایتخت و چند استان کشور جایگاه جمعیت هلال احمر شاخص است و باید با تأمین امکانات و تجهیزات لجستیک بتوانیم در حوادث موفق عمل کنیم.

وی افزود: یکی از طرح های مهم استان احداث و راه اندازی پایگاه امدادی انجیلاق است که پیشرفت خوبی دارد و در صورت تأمین اعتبارات و تکمیل آن می توانیم در حوادث و بحرانها، ماموریت های مفیدتری را به مردم و آسیب دیدگان ارائه کنیم.

آصفی از همکاری و حمایت استاندار استان تشکر و قدردانی کرد و گفت:  از دکتر گل فشان انتظار داریم با تخصیص اعتبارات مناسب ما را در تکمیل سریع تر این پایگاه همراهی کنند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین گفت: در سایت انجیلاق پد آشیانه بالگرد هم پیش بینی شده و می توانیم سه بالگرد را مستقر کنیم.

وی گفت: تعامل با دستگاه های اجرایی در حد مطلوبی است و امیدواریم خدمت رسانی تقویت شود.

لازم به ذکر است؛ رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر کشور در ادامه با حضور در هلال احمر استان از کارگاهها، نمایشگاه عکس و مجموعه ورزشی جمعیت هلال احمر شهرستان قزوین و تیم کتاب خوانی جوانان بشردوست این جمعیت و همچنین از تجهیزات، امکانات و انبارهای امدادی حوزه معاونت امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان قزوین نیز بازدید کرد.

رابط خبری قزوین
تهیه کننده:

رابط خبری قزوین

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *