انتخابات کانون روستایی و تحلیف جوانان در استان تهران برگزار شد

تحلیف جوانان به حوزه امداد و نجات و انتخابات کانون روستایی هلال احمر با حضور نماینده معاونت جوانان هلال احمر استان تهران در روستای غنی آباد شهرستان ری برگزار شد.

 
به گزارش معاونت امور  جوانان جمعیت هلال احمر  استان تهران؛ مراسم تحلیف اعضای جوانان خواهر و برادر جمعیت هلال احمر شهرستان ری با حضور نماینده معاونت جوانان استان تهران 26 آبان، در شهرستان ری برگزار شد.
 
حسین فهیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری با اشاره به حضور اعضای جوانان در واحد امداد و نجات گفت: مراسم تحلیف وظیفه امدادگران را سنگین تر می کند و اعضا باید ضمن گذراندن دوره های آموزشی، آمادگی حضور در عملیات ها، مانور ها و پایگاه های جاده ای را داشته باشند ؛ضمن اینکه فعالیت های بشر دوستانه همچنان با واحد جوانان نیز ادامه خواهد داشت.
 
در ادامه قیطانی رئیس اداره جوانان و دانشجویی شهرستان نیز ضمن تقدیر و تشکر از همه اعضا و به عنوان نماینده معاونت جوانان استان تهران توضیحاتی در خصوص حضور و عملکرد خوب اعضای جوانان  شهرستان ری  در استان تهران و حتی در کشور ، ارائه دادند و خاطر نشان کردند که امیدواریم موفقیت هایی که در واحد جوانان بوده کماکان در واحد امداد و نجات هم ادامه داشته باشد.
 
لازم به ذکر است،اعضا ضمن خواندن سوگند نامه و تعویض کاور از جوانان به کاور امداد و نجات ، مراسم به پایان رسید.
 
انتخابات کانون روستایی غنی آباد
 
انتخابات کانون روستایی غنی آباد با حضور نماینده معاونت جوانان استان تهران و معاونت جمعیت هلال احمر شهرستان ری در محل روستای غنی آباد برگزار شد.
 
نماینده معاونت استان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولان خانه هلال و جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان ری درخصوص افتتاح کانون های روستایی ابراز امیدواری کرد؛ که با تشکیل کانون های روستایی جذب نیروهای جوان هلال احمر بیشتر از قبل سرعت بگیرد و بتواند در بخش آموزشی کمک کننده باشد.
 
حسین فهیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ری نیز در خصوص افتتاح این کانون ها گفت: با توجه به شروع کار مجدد کانون های روستایی در شهرستان ری بعد از مدت ها ، سعی داریم که  در بخش آموزش همگانی که امر ضروری برای کانون های روستایی است، قدم مثبتی برداریم و بتوانیم به اکثر افراد روستا آموزش های کمک های اولیه و امداد و نجات را را بدهیم.
 این مراسم با حضور پرشور جوانان کانون روستایی و با انتخاب اعضای شورای اجرایی کانون روستایی به پایان رسید.
کلمات کلیدی
رابط خبری تهران
تهیه کننده:

رابط خبری تهران

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *