از برگزاری کارگاه آموزشی تا اجرای طرح مسابقه نهضت سبز نهال کاری در قم

مسابقه ملی نهضت سبز نهال کاری در کانون های معاونت امور جوانان هلال احمر قم برگزار شد.

به کزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، برگزاری کارگاه آموزشی در خصوص نهال کاری در قم همزمان با آغاز سال جدید رقم خورد. در این کارگاه که با حضور کارشناس کانون های دانشجویی و جمعی از اعضای معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم  برگزار شد، در مورد فواید درختکاری و تاثیرات درخت در زندگی مردم و تاثیر درختکاری در دین مبین اسلام نکاتی ارائه شد.

همچنین نکات مهم و اصول درختکاری، همچون میزان حفر چاله برای هر درخت و نوع نهال کاشتنی بر اساس آب و هوای محل کاشت گفتگو شد و در ادامه در خصوص مسابقه نهضت سبز نهال کاری جوانان با رقابت 9 گروه 9 نفره جوانان داوطلب هلال احمر جهت کاشت 9 اصله نهال توضیحاتی ارائه شده و ۲۹ نفر اعضا در قالب تیم های ۹ نفره تقسیم بندی شدند.

بر اساس این گزارش، مرحله دوم کارگاه آموزشی در خصوص نهضت سبز نهال کاری نیز با اجرای مسابقه نهضت سبز نهال کاری بین اعضای کانون های برادران و خواهران به صورت مجزا برگزار شد.
یادآور می شود؛ این طرح و مسابقه با هدف رعایت اصول فنی کاشت، سرعت عمل در اقدام و ارائه مستندات کار جمعی و گروهی، خلاقیت و نوآوری و ابتکار عمل جانبی و جلب مشارکت گروه های خاص از قبیل اقشار درحاشیه، قهرمانان و نخبگان و... صورت گرفت و سپس اعضا نهال های کاشته شده را آبیاری کردند.

 

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *