رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

۲۷ هزار و ۹۰۲ محتوا با موضوع مهدویت توسط جوانان هلال احمر در فضای مجازی ثبت شد

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: از ۲۹ اسفند سال ۹۹ تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ ، ۲۷ هزار و ۹۰۲ محتوا با مضوع مهدویت توسط جوانان هلال احمر سراسر کشور در فضای مجازی به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان با اشاره به آمار مشارکت اعضای جوان هلال احمر و انتشار محتوای تولیدی توسط دبیرخانه طرح بین المللی جوانان در انتظار مصلح جهان واقع در استان قم اظهار داشت: با همراهی هلال احمر و مسجد مقدس جمکران، تلاش‌های خوبی در تولید آثار و محتوا و شکل گیری پویش ها انجام گرفت.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: در این ایام ویژه پویش های عیدنوعهدنو و #برای_لبخندش و #همدلی برای ظهور شکل گرفته است.

وی بیان کرد: این پویش ها، در فضاهای مجازی اعم از سروش، واتس آپ، ایتا، تلگرام، اینستاگرام و کانال و گروه در صفحات فضای مجازی و شبکه های اجتماعی فعال بود.

گل فشان تصریح کرد: ۸۵ اثر شامل عکس، نوشته، تیزر، نگاره، تبلیغات شهری، داستانک، موشن، کمیک، ویدیو، استوری، پروفایل، استوری، موشن، ویدئو کلیپ و طرح ها و فعالیت های ابتکاری استان‌ها تولید شده است.

وی خاطرنشان کرد: در مجموع با توجه به جمع بندی گزارش از رصد دبیرخانه استان قم و خودارزیابی استان ها از ۲۹ اسفندماه ۱۳۹۹ تا ۱۰ فروردین ۱۴۰۰ به مدت ۱۲ روز تعداد ۲۷ هزار  و ۹۰۲ محتوا ثبت شد.

گل فشان عنوان کرد:همچنین بیش از ۴۰۰ هزار نفر از محتواهای تولیدی بهره مند شدند که در این باره از همکاری همه بزرگواران در سراسر کشور تقدیر می کنیم، و امید است تمام تلاش های این عزیزان در این طرح های مهدوی مورد توجه حضرت مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد.

وی گفت: امیدواریم در تداوم این مسیر تا دومین نیمه شعبان سال ۱۴۰۰ همراهان منتظر حضرت باشیم و از هیچ تلاشی #برای_لبخندش فروگذار ننماییم.

یادآور می شود؛ جمعیت هلال احمر استان قم  دبیرخانه طرح بین المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی است و این طرح تا پایان سال جاری ادامه دارد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *