بسته خبری هفته میلاد امام مهدی(عج) استان بوشهر

معاونت امور جوانان از اجرای برنامه های میلاد امام مهدی(عج) در استان بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ همزمان با فرارسیدن ایام نیمه شعبان بسته های کمک معیشتی در بین خانواده های نیازمند توزیع شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: با توجه به مشکلات عدیده و اقتصادی بوجود آمده بسیاری از افراد در تأمین نیاز های خانواده های خود با مشکلاتی روبرو هستند از این رو جوانان انقلابی و مؤمن سازمان جوانان هلال احمر با همّت و پشتکار اقدام به تهیّه و توزیع بسته های معیشتی کردند.

وی افزود: همه ما باید در مشکلات و موانع زندگی در مسیر یاری همدیگر شتافته و بتوانیم به همنوعان خود در راستای اشاعه فرهنگ بشردوستی و نوعدوستی گام های مؤثری برداریم.

آذین بندی محیط جمعیت هلال احمر در عید نیمه شعبان

در سالروز پر سعادت میلاد حضرت مهدی موعود (عج) محیط های جمعیت هلال احمر در شعب استان آذین بندی شد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت:  همه ساله در این ایام جوانان سازمان اقدام به فضا سازی های محیط با این موضوع در جمعیت های شعب و همچنین مسیر های منتهی به کانون های خود می کردند.

آمنه غریبی افزود: فضای دانش معنوی در باور جوانان می تواند ره توشه ایی برای موفقیت در مسیر پر فراز این ایام باشد.

وی گفت: داوطلبین این سازمان ضمن رعایت کامل شیوه نامه های بهداشتی در این شرایط به پاسداشت این روز کردند.

تهیه و نشر بروشور در فضای مجازی

بروشور ها و پوستر های نیمه شعبان در فضای مجازی توزیع شد. به گفته معاون امور جوانان جمعیت هلال احمراستان بوشهر؛ همزمان با ایام نیمه شعبان پوستر و بروشور های الکترونیک در فضای مجازی نشر داده شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: فضای مجازی بستری مناسب برای ترویج مفاد و مطالب فرهنگی و معنوی می باشد و چه بسا با اتکاء به این دانش می توان از این محیط بهترین بهره را برد.

وی افزود: ویروس کرونا محدودیت هایی در حوزه فعالیتی جوانان ایجاد کرده ولی با استفاده از توانمندی و پتانسیل موجود همچون بهره گیری از فضای مجازی، اعضا سازمان به فعالیت های خود همچون ادوار گذشته ادامه می دهند.

حضور غنچه های هلال احمر در جشن نیمه شعبان

جشن میلاد حضرت مهدی موعود امسال به شکل خیابانی برگزار شد. معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد: جشن میلاد نیمه شعبان با حضور اعضا غنچه های هلال احمر برگزار شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: با توجه به محدودیت های ستاد ملی مقابله با کرونا جشن اعیاد شعبانیه امسال به شکل کاروان های خیابانی برگزار گردید.

وی افزود: جشن نیمه شعبان امسال بصورت کاروانی و با حضور غنچه های هلال برگزار گردید و اعضا به اجرای سرود و نمایش پرداختند.

وی گفت: کلیه برنامه های این ایام با رعایت تمامی شیوه نامه های بهداشتی انجام شد.

 

برپایی ایستگاه های صلواتی

ایستگاه صلواتی در مسیر تردد مردم دائر شد. به گفته آمنه غریبی همزمان با ایام نیمه شعبان و ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ایستگاه صلواتی در مبادی تردد مردم برپا  شد.

وی تصریح کرد: با توجه به شیوه نامه های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا کلیه اقدامات بصورت بسته های بهداشتی و با رعایت کامل انجام شد.

طبخ و توزیع غذا

در سالروز نیمه شعبان دویست پرس غذای گرم در میان نیازمندان توزیع شد.

معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: همزمان با سالروز میلاد حضرت مهدی (عج) در میان نیازمندان غذای گرم توزیع شد.

آمنه غریبی تصریح کرد: ایام نیمه شعبان همه ساله نذورات متعددی بین نیازمندان توزیع می گردد و امسال هم به همّت جوانان هلال احمر دویست پرس غذای گرم به خانواده های نیازمند اهدا شد.

کلمات کلیدی
رابط خبری  بوشهر
تهیه کننده:

رابط خبری بوشهر

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *