رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

استقبال بی نظیر از جشنواره «رفیق خوشبخت ما»، نشان دهنده حضور استعدادهای توانمند در بین جوانان است/سیستان و بلوچستان ،خراسان جنوبی، مازندران، همدان و البرز از بین ۳۱ استان بالاترین آمار شرکت کننده در جشنواره را به خود اختصاص دادند

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: استقبال بی نظیر از جشنواره «رفیق خوشبخت ما»، نشان دهنده حضور استعدادهای توانمند در بین جوانان است.

به گزارش روابط عمومی هلال احمر، محمد گل فشان، با اشاره به برگزاری اختتامیه جشنواره «رفیق خوشبخت ما»، اظهار داشت: این جشنواره در رشته های پادکست و پوستر خوشنویسی و  نقاشی خط  برگزار شد.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر افزود: استقبال بی نظیر از جشنواره «رفیق خوشبخت ما»، نشان دهنده حضور استعدادهای توانمند در بین جوانان است.

وی تصریح کرد: سیستان و بلوچستان با ارسال 8 هزار و 552 اثر بالاترین آمار شرکت کننده در جشنواره دارد و به تربیت خراسان جنوبی با 6 هزار و 184 اثر و مازندران با 5 هزار و 821 اثر و همدان با 5 هزار و 117 و البرز با 2 هزار و 927 اثر در ردیف بعدی قرار دارند.

گل فشان عنوان کرد: همچنین در بخش دلنوشته 14 هزار 460 نوع اثر و شعر با 10600 اثر و نقاشی 6 هزار و 590 اثر و پوستر 5 هزار و 856 اثر و فیلم کوتاه با 1767 اثر بیش از سایر رشته ها مورد استقبال قرار گرفته است.

یادآور می شود؛ ۱۲ اسفند۹۹، آئین اختتامیه‌ی جشنواره “رفیق خوشبخت ما” با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، تعدادی از نمایندگان مجلس، رئیس و نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر در محل باغ موزه دفاع مقدس استان تهران برگزار شد.

گفتنی است، بیش از ۴۳ هزار و ۸۰۰ اثر هنری به دبیرخانه‌ی این جشنواره رسید که بالاترین رقم آثار ارسالی در جشنواره‌ها را دارد، در پویش چلچراغ هم بیش از ۶۱ هزار ۴۰۰ نفر شرکت کردند.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *