یاد یار مهربان همزمان با هفته کتاب در استان تهران

به مناسبت هفته کتاب فعالیت ها و برنامه های توسعه و آموزش فرهنگ کتاب و کتاب خوانی در شهرستان های ملارد و پاکدشت اجرا شد.

 
به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران؛ همزمان با فرا رسیدن هفته ملی کتاب و کتاب خوانی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد به همراه مسئول جوانان و جمعی از اعضا با رئیس کتابخانه های شهرستان ملارد دیدار کردند.
 
در این دیدار ضا سلیمی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد با اشاره به اینکه در تقویم کشورمان، ۲۴ آبان ماه به عنوان روز ملی کتاب و کتاب خوانی عنوان شده، افزود: کتاب به عنوان دستاوردی بزرگ در طول تاریخ همواره دوست و همراه انسان بوده است.
 
سلیمی ضمن تبریک این روز به دوستداران کتاب و کتابداران افزود: کتاب در جوامع امروزی انسان را به تفکر و تعقل وا می دارد، پسندیده است همگام با پیشرفت علم ما نیز با کمک کتاب به دانش خود بیافزاییم.
 
همچنین در پایان این دیدار رئیس کتابخانه های شهرستان ملارد به جهت حضور پر رنگ اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان در برنامه ها، کمک به پیشبرد اهداف کتابخانه ها و ترویج فرهنگ کتابخوانی، کتابی را به رسم یادبود به آنها اهدا کرد.
 
در این روز همچنین ثبت نام جمعی از اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان ملارد در کتابخانه شهید سلیمی به صورت رایگان صورت گرفت.
برپایی ایستگاه مطالعه در پاکدشت 
 
به  مناسبت هفته کتاب و کتاب خوانی جوانان هلال احمر شهرستان پاکدشت نیز ضمن توزیع کتاب بین کارکنان در اقدامی زیبا و حضور در کانون روستایی سیاع چشمه اقدام به اجرای برنامه های متنوع کردند.
 
صفر علی حسین آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان پاکدشت گفت: همزمان با روز ملی کتاب و کتاب خوانی جوانان این شهرستان ایستگاه مطالعه برپا کردند.
 
وی با بیان اینکه یکی از برنامه های ما کانون های هلال احمر روستایی است که بتوانیم با اشاعه این فرهنگ کتابخوانی و ارزش و اهمیت آن را رواج دهیم. افزود: قصه خوانی برای کودکان مدرسه شهید نوروزی و اهدای کتاب،همچنین تاکید بر کتابخ وانی از فعالیت های جوانان هلال احمر پاکدشت در هفته کتاب است.
کلمات کلیدی
رابط خبری تهران
تهیه کننده:

رابط خبری تهران

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *