پیام تبریک معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت روز جوان

دکتر سیدعلی منیری معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به مناسبت میلاد با سعادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان پیام تبریکی صادر کرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛ در پیام سید علی منیری آمده است:

جوانان هلال احمر همواره با حرکت جهادی خود، گام‌های بلندی در اعتلای اهداف هلال احمر برداشته اند و نشان دادند که جوانان همواره آماده پذیرفتن مسئولیت‌های دشوار در هر صحنه ای هستند.

جوانان در این عرصه خدمت رسانی، قلب تپنده و نیروی اندیشه و بازوی فرهنگی هلال احمرند و حضور با ارزش آنها، دستاوردهای بزرگی را در مدیریت بحران ها و توسعه فرهنگ بشردوستی به همراه داشته است.

جوانان عزیز با انگیزه‌های انسان‌دوستانه و خیرخواهانه و داوطلبانه و ایثارگرانه، خدمت به همنوعان را در دستور کار خود قرار داده‌اند، به ویژه در سال گذشته در مقابله با کرونا، از هر کوششی دریغ نکرده اند.

جوانی، بهترین فرصت آدمی برای جستجوی خوبی هاست و جوانان با اراده ای سترگ و دل هایی دریایی و بزرگ و با سرمایه ارزشمند جوانی این مسیر را می پیمایند.

در سالروز میلاد باسعادت حضرت علی اکبر(ع) و «روز جوان»، با افتخار، این روز را به تمامی جوانان عزیز در هلال احمر  صمیمانه تبریک گفته و برای یکایک این عزیزان از درگاه خداوند متعال سعادت، سلامت و سربلندی روزافزون مسالت می‌کنم.

 دکتر سید علی منیری

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *