پیام‌ تبریک رییس سازمان جوانان به مناسبت حلول ماه رجب

دکتر محمد گل فشان با صدور پیامی، حلول ماه رجب و میلاد با سعادت امام محمد باقر (ع) را به هموطنان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر؛متن پیام به شرح زیر است؛ رجب، ماه بارش رحمت الهى از سوی پروردگار رحیم ، ماه امیرالمؤمنین على علیه‌السلام و ماه مبعث پیامبر ختمی مرتبت محمد صلّی الله علیه و آله است. تمام روزهای ماه رجب سراسر نور و برکت است. در این ماه پر فضیلت­، بسیارى از برکات نصیب انسان شده است.

ماه رجب، از ماه های بزرگی است که طلوع سه امام معصوم، امام علی(ع)، امام محمد باقر (ع) و امام جواد(ع)، را در آن شاهدیم و شروع بزرگ ترین جنبش تاریخ بشری، یعنی برانگیخته شدن پیام آور مهر و محبت، محمد مصطفی(ص) برای هدایت و سعادت انسان ها، در آن اتفاق افتاده است.

پنجمین ستاره آسمان امامت و ولایت در روز جمعه اول ماه رجب سال 57 هجری قمری در مدینه به دنیا آمد. نامش را محمد گذاشتند؛ هم نام پیامبر خدا (ص) که ده ها سال پیش او را بدین نام خوانده و لقبش را «باقر» گذاشته بود.

این جانب حلول ماه اخلاص، عبادت و بندگی، ماه پاکی از گناهان، ماه مناجات­‌های شبانه و برآوردن حاجات  وهمچنین ولادت کاشف علوم دین را به پیشگاه حضرت ولی عصر عجّل الله تعالی فرجه شریف  هموطنان عزیزمان و اعضای پر توان و گرانقدر سازمان جوانان  تهنیت و شادباش می‌گویم.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *