نفرات برتر ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه برگزیده شد/ شرکت کنندگان از تهران در صدر برگزیدگان این جشنواره

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر از برگزیده شدن نفرات برتر ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه خبر داد.


به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گل فشان رئیس سازمان جمعیت هلال احمر کشور در خصوص برگزاری ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه اظهار داشت: شناسایی و تقویت استعدادهای هنری اهمیت زیادی در تحقق اهداف هلال احمر دارد.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر افزود:این جشنواره در سطح ملی توسط موسسه هنر و ما و همراهی هلال احمر برگزار شد.

وی بیان کرد: مهم ترین اهداف این جشنواره شامل انگیزه دهی به دانش آموزان هنرمند و مستعد هنر در جهت تولید محتوای مناسب و خلاقانه هنری در قالب های فیلم کوتاه و داستانی و مستند و انیمنشن و علمی و آموزشی و تیزر تبلیغاتی یا برند محصولات ایرانی و کلیپ متناسب با فرهنگ ملی و اسلامی و ارتقای کیفیت تولیدات هنری از طریق حضور موثر در آموزش هنری دانش آموزان است.

گل فشان عنوان کرد: شناخت و هدایت هنرمندان مستعد آینده کشور و پرورش استعدادها توسط مجامع اصلی هنر متعهد از دیگر اهداف این جشنواره بود.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم برگزاری چنین جشنواره‌هایی بتواند استعدادهای توانمندی را در مسیر خدمت به جامعه تربیت نماید.

رئیس سازمان جمعیت هلال احمر تصریح کرد:  بیشترین تعداد برگزیدگان این دوره از جشنواره از تهران است که نشان دهنده استقبال بالای استان تهران از جشنواره می باشد.

گفتنی است در ششمین ششمین دوره جشنواره فیلم کوتاه دانش آموزی مدرسه، صالح حسینی در بخش فیلم داستانی از خراسان جنوبی و علی طوافی در بخش داستانی از خراسان جنوبی و مانی حسن بیگی از قزوین و روح الله حسینی قزوین و زهرا درتومی از تهران و ارمغان شمسی از تهران و محمد حاتمی از تهران و محمد صادق مختاری از تهران و امیرعلی کیان فر از تهران و امیرحسین محمدی از زنجان و سینا ابوالقاسمی از گنبد کاووس در موضوع مدرسه هلال احمری و مدرسه بشردوستی و همچنین عرفان محبی تهران و فاطمه قربانی تهران و امید اردهی از تهران در بخش مردمی جزء نفرات برتر اعلام شدند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *