مشارکت اعضای سازمان جوانان هلال احمر در پویش « همدلی برای ظهور»

رییس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: در آستانه نیمه شعبان، طرح «همدلی برای ظهور» با شعار مرا عهدیست با جانان با مشارکت حداکثری اعضای سازمان جوانان در برگزاری برنامه های نوروزی اجرا می شود.به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر محمد گلفشان، امروز یکم فروردین ۱۴۰۰ گفت: در نظر داریم پویش سراسری که در فضای مجازی به صورت ملی و بین المللی از سوی مسجد مقدس جمکران آغاز شده است را با محوریت جوانان به عنوان پویش #عیدنو_عهدنو همراهی کنیم.
وی با اشاره به مهمترین فعالیت هایی که در این راستا باید مورد توجه روابط عمومی و معاونت های امور جوانان در سراسر کشور قرار بگیرد، افزود: تمام محتواهای تولیدی مرتبط با این طرح در فضای مجازی با هشتگ #عیدنو_عهدنو به اشتراک گذاشته شود.
رییس سازمان جوانان گفت: با توجه به اینکه این پویش با هدف تعظیم و تکریم نیمه شعبان و زمینه سازی جهت انس هر چه بیشتر جوانان عزیز با وجود مبارک امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و همچنین در راستای ترویج فرهنگ همدلی میان انسان ها که از اهداف جمعیت هلال احمر است طراحی شده است، امیدواریم، مثل فعالیت های گذشته شاهد مشارکت حداکثری جوانان هر استان در این پویش باشیم.
وی افزود: میزان مشارکت اعضای جوان استان ها با توجه به میزان انتشار محتواهای مرتبط در فضای مجازی با هشتگ معرفی شده و نام استان قابل ارزیابی و بررسی است.
دکتر گلفشان با بیان اینکه معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان قم به عنوان دبیرخانه این طرح مهدوی، محتواها و منابع را در اختیار روابط عمومی و معاونان أمور جوانان استان ها قرار می دهد. افزود: انتظار داریم معاونان در تمام استان ها، از پتانسیل های فضای مجازی جمعیت و تشویق جوانان به بارگذاری محتواها در صفحات شخصی و بویژه استفاده از توانمندی همه رابطان خبری با توجه به حوزه فعالیت بهره بگیرند.
رییس سازمان جوانان به تلاش، پیگیری و تداوم فعالیت ویژه در این پویش توسط روابط عمومی سازمان جوانان و تیم رابطان خبری در این خصوص تاکید کرد و افزود: برنامه بعدی ویژه نیمه شعبان توسط دبیرخانه این طرح اعلام خواهد شد.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *