در آستانه عید نیمه شعبان در توسط جوانان هلال احمر برگزار شد

محفل شعر خوانی به مناسبت عید نیمه شعبان

همزمان با عید نیمه شعبان محفل شعرخوانی با حضور جمعی از شاعران به نام استان و جوانان هلال احمر در شهرکرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان چهارمحال و بختیاری؛ در آستانه نیمه شعبان میلاد منجی عالم بشریت مهدی موعود (عج) محفل شعر خوانی به مناسبت عید نیمه شعبان با حضور معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان، معاون ادراه دانشجویی و جوانان سازمان جوانان  و جمعی از شاعران  استان درشهرستان شهرکرد برگزار شد. ایرج کیانی بروجنی مدیر عامل جمعیت هلال احمر ضمن تبریک اعیاد شعبانیه گفت: مردم آزاده جهان همیشه منتظر قدوم مبارک آن حضرت هستند، چراکه همه ما منتظر دادگستر واقعی جهان هستیم.

کیانی افزود:جوانان هلال احمر بازوان پرتوان جمعیت در تمامی برنامه ها می باشند که به مناسبت نیمه شعبان طرح ملی عید نو عهد نو به همت این جوانان در حال اجر می باشد و به همین خاطر با همیاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  ویژه برنامه شعرخوانی با حضور شعرای بنام استان به صورت لایو زنده جهت بهره مندی آحاد مردم برگزار شد .

سید حسین نژاد حسینی معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد استان نیز ضمن تبریک اعیاد شعبانیه بابیان حدیثی از پیامبر اسلام بیان داشت: بهترین اعمال امت من انتظار فرج است و امسال باتوجه به دو عید شعبان  قطعا بسیار پر خیر و برکت خواهد بود و از جمعیت هلال احمر به خاطرهمکاری در  برگزاری این محفل تشکر می نمائیم.

لازم به ذکر است معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان جمعیت هلال احمر به صورت مجازی مهمان ویژه این برنامه بودند و در این محفل 5 نفر از شعرای مطرح استان :مرید محمدی ، همایون علیدوستی ، مرتضی کریمی ،احمد رفیعی وردنجانی و پوریا شهبازی با ارتباط زنده تصویری با فضای مجازی به شعر خوانی پرداختند و در پایان این محفل ادبی از شاعران گرانقدر تجلیل بعمل آمد.

کلمات کلیدی
رابط خبری چهارمحال و بختیاری
تهیه کننده:

رابط خبری چهارمحال و بختیاری

تصاویر

      چهارمحال و بختیاری-عید نو عهد نو تجلیل از شعرا

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *