جمعیت هلال احمر استان گیلان به عنوان عضو ارشد طرح حاج قاسم سلیمانی طرح ناظران سلامت را در گیلان اجرا کرد

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از ارائه آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به کووید – ۱۹ به 114 هزار و 995نفر در محل شغلی در قالب طرح "ناظران سلامت" خبر داد.

سیاوش غلامی با اشاره به فعالیت اعضای جوان استان در طرح ملی "ناظران سلامت" اظهار کرد: این طرح ملی همگام با کارشناسان مراکز بهداشتی دانشگاه‌های علوم پزشکی با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا و کنترل این پاندمی در سطح استان اجرا گردید.

 وی افزود: در این طرح،257  تیم فعال از بشردوستان جوان جمعیت هلال احمر، بیش از 114 هزار و 995 نفر در مکانهای مختلف  از جمله بانک‌ها، اصناف، فروشگاه‌ها، بازارچه‌ها و بازارهای روز و محلی ، سازمان های دولتی و غیر دولتی ، مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی و صنوف خدماتی  را تحت پوشش بازرسی قرار داده‌اند و آموزش‌های پیشگیری از ابتلا به کووید - ۱۹ به صاحبان مشاغل ارائه شده است.

فعالیت اعضاء  بشردوست در اجرای طرح های سلامت محور با قوت ادامه دارد

امید عظیمیان معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان با بیان اینکه اعضای جوان و بشر دوست جمعیت هلال احمر استان گیلان با شیوع این بیماری در استان با اجرای طرح های سلامت محور از ابتدای سال با ایجاد پست های غربالگری در ایام نوروز – اجرای طرح نذر دانش در سه ماهه تابستان – اجرای طرح نذر سلامت در ایام محرم – اجرای طرح آمران سلامت در آبان ماه فعالیت خود را به عنوان عضو ارشد طرح حاج قاسم سلیمانی به نام طرح  ناظران سلامت با حضور 514 عضو جوان و بشردوست در استان به مرحله اجرا در آورد.

وی گفت: در این طرح که با هدف آموزش و نظارت بر رفتار اصناف در سطح استان اجرا گردید اعضای جوان با حضور در 62 هزار و 694 باب مراکز دارای فعالیت های عمومی، دولتی، خدماتی و توزیعی برای قطع زنجیره شیوع بیماری اقدام به آموزش نمودند.

 

کلمات کلیدی
رابط خبری  گیلان
تهیه کننده:

رابط خبری گیلان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *