جمعیت هلال احمر استان قم به عنوان دبیرخانه طرح بین المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی معرفی شد

از طرف سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، جمعیت هلال احمر استان قم به عنوان دبیرخانه طرح بین المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، در متن این ابلاغیه آمده است: با عنایت به طرح موضوع از سوی معاونت دانشجویی و جوانان این سازمان و تائید پیشنهاد آن استان در خصوص میزبانی دبیرخانه طرح بین المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی که در راستای یکی از اهداف چهارگانه اصلی جمعیت هلال احمر که همانا تلاش برای برقراری صلح دوستی و تفاهم پایدار میان ملیت ها می باشد.

با توجه به تعهد و تجارب ارزنده جناب عالی و همکاران به موجب این ابلاغ به عنوان دبیر طرح بین‌المللی جوانان در انتظار مصلح جهانی که از نوروز سال 1400 که سالی است که با داشتن دو نیمه شعبان رنگ و بوی مهدوی به خود گرفته و با دو پویش برای لبخندش و عید نو عهد نو در قالب بیست و یکمین طرح ملی خدمات نوروزی سازمان جوانان آغاز می شود و تا پایان سال با اجرای برنامه  متعدد و متنوع و فراگیر ادامه خواهد داشت منصوب می شوید.

امید است با استعانت از درگاه حق تعالی و عزمی برخواسته از تعهد و ایثار و بهره گیری از ظرفیت ها و مشارکت  اعضا و همکاران در برگزاری هر چه بهتر طرح در پیشبرد اصول و اهداف جمعیت هلال احمر سربلند باشید.

کلمات کلیدی
مدیر سیستم
تهیه کننده:

مدیر سیستم

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *