به مناسبت روز جوان برگزار شد تقدیر از جوانان برتر جمعیت هلال احمر استان گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در این مراسم گفت: الگوی ما در هلال احمر جوانان و امدادگران می باشند که در تمامی فعالیت های بشردوستانه و امدادی همراه این نهاد بزرگ مردمی هستند.

سیاوش غلامی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جوان بیان کرد: جوانان هلال احمر سرمایه های ارزشمندی هستند که  بی منت و خالصانه در پیشبرد اهداف هلال احمر تلاش می کنند و وظیفه ما فراهم آوردن بستر مناسب برای رشد و شکوفایی استعداد و توانمندی آنان می باشد.

 

وی با اشاره به  اینکه جوانان  هلال احمر صداقت و انسانیت را سرلوحه کارهای خود قرار می دهند گفت: لطف خدا شامل حال انسانهایی می شود که کمک به  همنوع را سرلوحه کار خود قرار می دهند و اعضای جوان و امدادگران با دریافت آموزش های لازم در بستر سالم می توانند مدیران موفق آینده باشند.

 

در ادامه امید عظیمیان معاون جوانان هلال احمر استان ضمن تقدیر از حمایت مدیر عامل در اجرای  برنامه های جوانان  گفت: جوانان عضو دارای  مهارت و تخصص بوده و باید با استفاده از این مهارت ها در راه پیشرفت و توسعه برنامه های هلال احمر استفاده کنیم.

 

وی بیان کرد: جوانان دارای فکر های بی بدیل و تازه می باشند که باید با مشورت و سهیم کردن آنان در تصمیم گیری ها  در جهت ساختن آینده ای روشن گام برداریم.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین چهری مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در گیلان نیز ضمن تقدیر از مشارکت جوانان در اجرای طرح های متعدد هر ساله گفت: امسال باید با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در جهت مانع زدایی و پشتیبانی قدم برداریم و این مهم با  کمک جوانان با استعداد و خوش فکر محقق می شود.

وی با اشاره به اجرای طرح آمران و ناظران سلامت گفت: جوانان داوطلب با اجرای این طرح توانستند در جهت شناساندن  هدف هلال احمر در دور دست ترین نقاط کشور  گام بردارند.

 مهندس ایمان قربانی دبیر مرکز نوآوری پارک علم و فن آوری استان نیز به عنوان مهمان برنامه به معرفی  پارک علم و فن آوری و نحوه حمایت این پارک از ایده های نو و خلاقانه در جهت تولید ثروت پرداخت.

در پایان از 50 عضو جوان با اهدای لوح و هدایایی تقدیر شد.

 

 

کلمات کلیدی
رابط خبری  گیلان
تهیه کننده:

رابط خبری گیلان

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *