برگزاری مانور دو روزه تیم های سحر استان ایلام در روستای کلک نقی شهرستان ملکشاهی / بهره مندی ۸۰ نفر از کودکان و نوجوانان از خدمات تیم های سحر معاونت جوانان استان

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان ایلام از پایان مانور دو روزه تیم سحر به مناسبت هفته هلال احمر و یکصدمین سالگرد تاسیس جمعیت هلال احمر در روستای کلک نقی و روستاهای همجوار در شهرستان ملکشاهی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان ایلام؛ شکراله جایدری ضمن تبریک هفته هلال احمر به کلیه جوانان و اعضای هلال احمر اظهار کرد: این مانور همزمان با سراسر کشور در روزهای ۲۰ و ۲۱ اردییبهشت ماه سال جاری در روستای کلک نقی با مشارکت تیم مداخلات روانی اجتماعی پس از بلایا (تیم سحر) و به همت معاونت‌های امداد و نجات، درمان و توانبخشی، جوانان، آموزش و پژوهش، داوطلبان برگزار شد.

جایدری افزود: ۸۰ نفر از کودکان و نوجوانان از خدمات تیم های سحر (سامانه حمایت های روانی) و آموزش های پناه گیری و خروج ایمن در هنگام حوادث از خدمات هلال احمر بهره مند شدند.

لازم به ذکر است: ایجاد فضای ایمن و کودک محور و ایجاد شور و نشاط و سرزندگی، آموزش های همگانی کمک های اولیه، ارزیابی تیم سحر در ارائه خدمات حمایتی به مردم و شناخت نقاط ضعف و قوت تیم سحر و سنجش اثربخشی برنامه ها و آموزش های این تیم در مهارت های ارتباط گیری از اهداف دیگر این طرح بود.

کلمات کلیدی
فرشاد توکلی
تهیه کننده:

فرشاد توکلی

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *