معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر:

بررسی آثار شرکت کنندگان در طرح ملی رفیق خوشبخت ما آغاز شد/ 61 هزار و 437 نفر در پویش ملی چلچراغ شرکت کردند

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: بررسی آثار شرکت کنندگان در طرح ملی رفیق خوشبخت ما آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر، دکتر سید علی منیری در خصوص اتمام فرصت شرکت جشنواره و طرح ملی رفیق خوشبخت ما اظهار داشت: مرحله دریافت آثار در طرح ملی رفیق خوشبخت ما به پایان رسیده است.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیان کرد: بررسی آثار شرکت کنندگان در طرح ملی رفیق خوشبخت ما آغاز شد.

وی عنوان کرد: در اقصی  نقاط کشور معاونین و کارشناسان و همکاران در ستاد سازمان، حول محور محبت و ارادت به وجود سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی تلاش کردند و قرار شد با این گام به وجود این شهید ابراز محبتی کرده باشیم.

منیری بیان کرد: مشارکت بسیار خوبی در میان مخاطبان رقم خورد و در استان اذربایجان شرقی به صورت شبانه روز در دریافت آثار تلاش شد.

وی خاطرنشان کرد: مرحله کمیته انتخاب پیش رو است و قبل از اینکه داوران وارد برسی شوند در فاز اول هیئت انتخاب مطابق با اهداف جشنواره و رعایت اصول چون کپی نبودن و تکراری نبودن، کار را دنبال می‌کنند.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر گفت: عملکرد براساس امار نهایی است و آثار به مرحله داوری می رسد اما قبل از داروی هیئت انتخاب اثار را بررسی می کنند و بعد به هیئت داوران تقدیم می شود.

وی افزود: آئین اختتامیه 12 اسفند برگزار می شود و همزمان با این برنامه، افتتاحیه خانه هنرمندان هلال را نیز برگزاری می کنیم.

منیری بیان کرد: تمامی افراد شرکت کننده در جشنواره به عصویت خانه هنرمندان در می آیند و رسالت سازمانی در تربیت جوانان هلال احمری به عنوان متخصصین هنرمند را آغاز می کنیم .

وی تصریح کرد: همچنین با برگزاری وبینار آموزشی هر یک از شرکت کننده به عنوان جوان هلال احمر سال بعد قطعا اثرش با کیفیت بیشتری ارسال می شود.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمرعنوان کرد: این اولین جشنواره و گام در احیای فعالیت ها و خانه هنرمندان است و از روز اختتامیه کار خود را آغاز می کند.

وی خاطرنشان کرد: هنرمندان با هدف ترویج فرهنگ ایثار و نوع دوستی و تعلق به میهن و دغدغه خدمت به هم وطنان به میدان آمدند و شکوه این عرصه را نشان دادند که چه ظرفیت بزرگی در این زمینه وجود دارد.

منیری گفت: از امروز کمیته انتخاب کار خود را آغاز می کند، همه ما با عشق به شهید حاج قاسم سلیمانی به میدان آمده ایم و هر کس به هر بضاعت و با وجود محدودیت ها، قابلیت‌هایی را به کار برد و با برنامه ریزی زمینه مشارکت جوانان را فراهم کرد.

وی افزود: پرمخاطب تریم طرح جشنواره همین طرح ملی رفیق خوشبخت ما است و علاوه بر آذربایجان شرقی از استانهای قروین و هرمزگان و کرمان نیز همراهی کردند.

معاون جوانان و دانشجویی سازمان جوانان جمعیت هلال احمر بیان کرد: در بررسی آثار دقت می شود که آثار ارسالی کپی و تکراری نباشد و استانداردها مورد توجه قرارگرفته شود.

وی عنوان کرد: در سال جاری تعداد آثار ثبت شده در سامانه مربوط به جشنواره فرهنگی هنری شامل 43 هزار و 610 نفر است و 61 هزار و 437 نفر در پویش ملی چلچراغ شرکت کردند.

کلمات کلیدی
مدیر سایت
تهیه کننده:

مدیر سایت

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *