انتخابات شورای مرکزی جوانان جمعیت هلال احمر شهریار برگزار شد

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان شهریار گفت: انتخابات شورای مرکزی، کانون آزاد برادران هلال احمر این شهرستان با حضور ۹ کاندیدا و مشارکت پرشور جوانان برادر برگزار شد.

به گزارش معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان تهران، حسین عربی از برگزاری انتخابات شورای مرکزی جوانان برادر، ۲۷ آبان ماه ۱۴۰۰ در شهرستان شهریار خبر داد.
 
عربی هدف از برگزاری این انتخابات را سازماندهی و مشارکت بیشتر جوانان در برنامه های بشردوستانه و امدادی به منظور تحقق اهداف سازمان جوانان جمعیت هلال احمر دانست، و افزود: پس از فراخوان ثبت‌نام از علاقمندان واجد شرایط عضویت در شورای مرکزی واحد جوانان، ۹ نفر از اعضا داوطلب حضور در شورای مرکزی واحد جوانان جمعیت هلال احمر  شدند.
 
رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان شهریار با اشاره به اینکه به داوطلبان حضور در شورای مرکزی واحد جوانان فرصت داده شد تا خود را معرفی کرده و از اهداف و برنامه های خود در حضور اعضای جوان صحبت کنند و بعد از آن رأی گیری انتخابات انجام شد، افزود: پس از شمارش آرا و به ترتیب آرا کسب شده؛ میلاد فاطمی، محمد جواد سمسار، حسین صابوناتی، سعید نظری، مصطفی حکمی به عنوان اعضای اصلی حائز اکثریت آرا  شدند.
 
لازم به ذکر است؛ بر اساس قانون انتخابات کانون های جوانان جمعیت هلال احمر، افراد منتخب به مدت دو سال به عنوان اعضای شورای کانون فعالیت می کنند.
کلمات کلیدی
رابط خبری تهران
تهیه کننده:

رابط خبری تهران

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *