امضای تفاهم نامه همکاری میان جمعیت هلال احمرتهران و اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان

‌تفاهم نامه همکاری میان جمعیت هلال احمر و اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان تهران 27 تیر ماه 1400،به امضا رسید .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان تهران؛ پیرو امضای تفاهم نامه سازمان جوانان جمعیت هلال احمر با سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور و لزوم امضا و اجرای مفاد آن در سراسر کشور، 27 تیرماه 1400 طی نشستی با حضور مدیر عامل و جمعی از شورای معاونان هلال احمر و مدیر کل و معاونان منابع طبیعی و آبخیز داری استان تهران، تفاهم نامه همکاری میان این دو سازمان به امضا رسید.

بنابر این تفاهم نامه، تشکیل کمیته‌های راهبردی و تخصصی، برگزاری همایش ها و کارگاه های آموزشی، مانورها، ایجاد بستری مناسب برای آموزش کمک های اولیه به اهالی روستاهای حومه جنگل، ثبت نام کارکنان و اعضای جوان هلال احمر در سامانه همیار طبیعت و ثبت نام اعضای همیار طبیعت منابع طبیعی و آبخیز داری استان تهران در سامانه سازمان جوانان، از مهمترین اقدامات مشترک جمعیت هلال احمر استان تهران و اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان تهران و در راستای اصل حفاظت محیط زیست و فرهنگ سازی و فعالیت در این حوزه خواهد بود.

شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در این نشست اظهار کرد: به زودی وارد یکصدمین سالگرد تأسیس هلال احمر کشورمان به عنوان یکی از قدیمی ترین نهاد های عمومی و عام المنفعه غیر دولتی خواهیم شد.

وی گفت: هدف جمعیت هلال احمر خدمت به مردم و نیازمندان است که در طول این سال ها و به ویژه سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی، افتخارات بسیاری را کسب کرده و خدمت در این نهاد چه به عنوان داوطلب و چه به عنوان کارمند، توفیق بزرگی محسوب می شود.

فتحی بیان کرد: جمعیت هلال احمر استان تهران دارای سابقه فعالیت های متعدد و بی شماری در حوزه حفاظت از محیط زیست و آلودگی زدایی و همچنین فرهنگ سازی و درخت کاری می باشد که توسط داوطلبان و جوانان همیشه در صحنه این جمعیت و در نقاط مختلف استان و کشور انجام شده و خواهد شد.

فریبا کاکاوند
تهیه کننده:

فریبا کاکاوند

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *