اجرای برنامه های هفته جوان استان بوشهر

برنامه های هفته جوان توسط اعضاء جوانان استان بوشهر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی جوانان جمعیت هلال احمر استان بوشهر؛ جوانان هلال اقدام به تهیه و توزیع تراکت های متناسب با میلاد حضرت علی اکبر در فضای مجازی کردند.همزمان با میلاد حضرت علی اکبر علیه الاسلام و روز جوان پوستر و تراکت های الکترونیک برای اشاعه فرهنگ منش دینی و معنوی آن حضرت در فضای مجازی توزیع شد.

آمنه غریبی تصریح شد: با توجه به  محدودیت های کرونایی جوانان عضو سازمان ضمن بهره گیری  از فضاهای مناسب اقدام به توزیع پوستر ویژه  این روز کردند.

وی افزود: امروزه میتوان از فضای مجازی بهترین استفاده ها رو برای انتقال و ترویج فرهنگ های بسیاری کرد و چه بسا محدودیت هایی که ناشی از وجود این ویروس منحوس بوجود آورده  بهترین مکان ، همان فضای مجاز است. 

کارگاه آموزشی ازدواج

همزمان با روز جوان کارگاه ازدواج ویژه اعضا برگزار شد. همزمان اعضا و امدادگران در کارگاه آشنایی با ازدواج به مناسبت روز جوان شرکت کردند.

آمنه غریبی تصریح کرد: راههای افزایش اعتماد به نفس که عاملی مهم جهت انتخاب موفقیت آمیز همسر مناسب محسوب می شود.

وی گفت: شمردن نعمت هایی که خداوند به انسانها داده است باعث می شود اعتماد به نفس افزایش یابد؛ اینکه انسان بداند خداوند به او نعمت سلامتی داده است، نعمتی که بسیاری از افراد از آن بی نصیب هستند. شناسایی استعدادها منجر به افزایش اعتماد به نفس می شود. اگر استعداد خود را شناسایی کنیم ، هر استعدادی که داریم آن را پرورش بدهیم خود به خود موجبات افزایش اعتماد به نفس هم تقویت می شود. یکی از مهمترین راههای تقویت اعتماد به نفس ارتباط با خدا است.

وی افزود: هدف اعضا از شرکت در کارگاه ازدواج را افزایش آگاهی و دانش افراد در امر ازدواج دانست و یکی از پیش شرط های اساسی ازدواج را خودشناسی عنوان کرد.

همچنین در این کارگاه اعضا درخصوص معیار ها و ملاک ها و مقدمات ایجاد کننده فرایند ازدواج را فراگرفتند.

کلمات کلیدی
رابط خبری  بوشهر
تهیه کننده:

رابط خبری بوشهر

تصاویر

0 نظر برای این مقاله وجود دارد

نظر دهید

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *